Příspěvky čtenářů

 

Portál české bylinky.cz je díky Vašim příspěvkům stále se rozrůstající projekt, kterým se snažíme obohatit téma bylinek jako celku. Přispějte také Vašemi poznatky a zkušenostmi, které se tak stanou součástí tohoto díla a pomohou dalším čtenářům. Za příspěvek Vám předem Děkujeme.

Diskusní téma: Šalvěj lékařská

 • Datum: 22.08.2013 Vložil: Oli

  Titulek: Re: Re: Memopauza

  Mně zabíral Citalac / lék /-málem jsem se psych. zhroutila v návalu událostí, které postihly naši rodinu, po odeznění problémů dle rady lékařky postupně jsem jsem snižovala dávku léků až jsem je přestala brát úplně, ale vrátily se mně návaly.Je to nepříjemné, ale zvládám to. Poznala jsem, že jsou podstatně horší věci.
  Oli

  Odpovědět

 • Datum: 11.07.2010 Vložil: Pavla

  Titulek: Dobrota

  Máme rádi bramborové nočky se šalvějovým máslem:řidší těsto na br.knedlíky kapeme do vroucí vody,uvařené nočky vylovíme a přeléváme rozpuštěným máslem,ve kterém jsme nechali chvilku osmahnout listy šalvěje,nakrájené na proužky.Já sním i ty proužky,rodina to má ráda jen se šalvějovým máslem.Výborné i v horku,kdy studené nočky,přelijeme máslem.

  Odpovědět

 • Datum: 07.06.2010 Vložil: Marcela

  Titulek: Bolest zubů

  Se šalvějí mám dobrou zkušenost,bolel mně zub,udělala jsem si odvar ze šalvěje,nechala ho vystydnout,vyplachovala jsem si pusu,po půl hodince jsem nevěděla co je to bolest,bez chemie doporučuji!

  Odpovědět

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

SmallCars.cz

Největší internetoý prodejce s modely aut a moterek v ČR. Skladem více jak 15000 modelů.

Rybářské potřeby za skvělé ceny. Široký sortiment, nízké ceny.

Nákup a prodej starožitností za výhodné ceny

Web4U - domény, webhosting, servery

TOPlist

© 2010 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode